Puslapio taisyklės

  1. Planuokis.com internetinės parduotuvės (toliau – Parduotuvė) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos Klientui teikiant užsakymą ir įsigyjant prekes iš Planuokis.com, įmonės kodas 304857940, PVM mokėtojo kodas LT100011710610, duomenys kaupiami ir saugojami LR Juridinių asmenų registre, (toliau – Planuokis.com arba Pardavėjas) parduotuvėje.
  2. Planuokis.com turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Klientui apsiperkant Parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu.
  3. Klientui nėra suteikiama galimybė pateikti prekių užsakymo Planuokis.com Parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir su jomis sutinka, jeigu prieš užsakydamas prekes, jis patvirtina savo sutikimą su Taisyklėms paspausdamas „SUTINKU“. Tais atvejais, kai Klientas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo elektroniniu būdu, priešingu atveju laikoma, jog Klientas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Parduotuvės Taisyklėmis.
  4. Klientas yra atsakingas už teisingų kontaktinių duomenų suvedimą. Informacinių laiškų, sąskaitų faktūrų negavimas ar prekių negavimas/praradimas dėl neteisingai suvestų duomenų yra kliento atsakomybė.
  5. Jeigu prekė grįžta pardavėjui dėl to, kad Klientas neteisingai nurodė duomenis ar/ir laiku neatsiėmė prekės, pakartotinis prekės siuntimas kainuoja nuo 4 eur. Jei prekė nėra siunčiama pakartotinai, klientui yra grąžinamas mokestis TIK už prekes, už siuntimą sumokėtas mokestis nėra grąžinamas.
  6. Kliento atsakomybė ir pareiga yra suvesti teisingus duomenis, reikalingus sąskaitai faktūrai gauti. Jei nėra pažymima, kad reikalinga sąskaita faktūra įmonei, PVM sąskaita faktūra automatiškai išrašoma Kliento vardu ir pavarde. Sąskaitos faktūros perrašymas kainuoja 5 eur.
  7. Planuokis.com atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai ar kitos nepageidaujamos pasekmės kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
Item added to cart.
0 items - 0.00
Krepšelis